Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Великодмитровицька сільська рада» (код ЄДРПОУ: 04362711) був реорганізований і увійшов до складу Козинської громади

Історична довідка Великодмитровицької громади

Перша літописна згадка про села Малі та Великі Дмитровичі відноситься до початку ХУ1 століття. Раніше  на місцевості, де в даний час розташовані села, були густі ліси, в яких мешкали розбійники або поляки, що грабували округу. Всі свої скарби вони звозили до замку, який був розташований на пагарбі (нині початок вулиці Щаслива (раніше 50-річчя Жовтня). Поблизу замка була криниця, що мала назву „Широка”, (криниця існує та функціонує по даний час).

При Б.Хмельницькому на замок напав загін козаків під керівництвом отамана Дмитра Великого. Після перемоги над розбійниками більше сотні  козаків залишилося на постійне місце проживання на чолі з отаманом Дмитром Великим, що розділилися на два поселення більше поселення назвали Великі Дмитровичі,  менше поселення Малі Дмитровичі.

Поблизу Малих Дмитрович існує криниця, легенда розповідає, що джерело криниці з”явилося від удару кінського копита під час одного з багатьох походів на південь великого князя Київського – Володимира Святого. Криниця існує та функціонує по даний час.

Великі та Малі Дмитровичі у ХУІ ст. надала Свято-Вознесенському Фроліському панненському (дівочому) монастиреві шляхтянка Ігуменицька. Даровизну підтвердив універсал Б.Хмельницького 28 грудня 1648р. І жалувана грамота царя  Олексія Михайловича.

З універсалу гетьмана Павла Тетері 11 травня 1663 року видно, що Дмитровичі „от побожных людей наданы на выживление Кыево-Фроловскому монастырю с Вышенками – деревнею за Днепром». 1729 році Фролівському Києво-Подільському монастиреві належало у Дмитровичах: Великих-49 дворів, Малих-37 дворів.

В 1763 році в с.Великі Дмитровичі збудовано церкву в ім”я Іоанна Хрестителя – 5 класу.

В 1768 році збудовано церкву в с. Малі Дмитровичі  - мала назву Миколаївська-7 класу.

В 1861 році в с.Великі Дмитровичі відкривається перша церковно приходська школа.

В 1866  Дмитровичі стали центром казенної Великодмитровицької волості. В 1887 році в Великих Дмитровичах було 1800 жителів, 535 козаків, в Малих Дмитровичах – 720 жителів, 42 козаки та 20 євреїв.

В 1900 році до волості входило 7 сіл та 4 „деревні”, 2 хутори в яких проживало 14207 душ християн та 153 євреї. В Великих Дмитровичах проживало 2200чоловік в селі була церква, однокласна приходська школа, 18 вітряків, казенні винна і пивна лавка.

В Малих Дмитровичах  проживало - 887 жителів, була церква, однокласна приходська школа, 13 вітряків. Під час громадянської війни дмитрівчани підтримували дії повстанського ватажка Данила Зеленого.

У Малих Дмитровичах народився Я.Т.Поштаренко, якому під час ВВВ за мужність і героїзм, виявлені при форсуванні Дунаю присвоєно звання Героя Радянського Союзу.

В даний час на території Великодмитровицької сільської ради, до якої входять села Малі та Великі Дмитровичі , зареєстровано 957 жителів.  На території ради розташована школа І-ІІІступенів, в якій навчається 102 учні, медамбулаторія, яка обслуговує  6 населених пунктів, денний стаціонар на 6 койколіжок, сільський Будинок культури на 130  місць, сільська бібліотека, яка має 22 тисячі книжкового фонду,  дитячий садок „Черешенька” на дві вікові групи,  будинок „шерифа”,  п”ять магазинів, кафе „Перлина”.

Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування